Biz Sizi Arayalım: 0.542 767 08 38

Anasayfa

             

Şerbetimiz de Kesinlikle Glikoz Şurubu Bulunmaz.

Şeker ve Özel Baharatlarla Hazırlanır.
 

Lokmalar Kaliteli Malzemelerle Yapılır. 
 

Lokma Tatlısı Özel Günlerde ve Ramazan Çadırlarında  Kandillerde,Mevlüt ve Cenaze,Sünnet Düğünlerinde,Açılışlarda, Gelenek Haline Gelmiştir.

İşyerinizde,Camilerde, Evinizde,Sünnet Törenlerinde,Açılışlarınızda İstediğiniz Her Yerde Hayır Yapmayı Düşündüğünüzde Yanınızdayız.

SİZ ÇAĞRI YAPIN BİZ ARAYALIM

 

 LOKMACI İZMİR - İZMİR LOKMA 

 Lokmacı İzmir Olarak 20 Yılı Aşkın Süredir Faaliyet Göstermekteyiz.İzmir Lokma İmalatı Çıraklıktan Yetişip Günümüze Hizmet Vermekteyiz.İzmir Lokma İçin Kullanmış Olduğumuz Malzemlerimizi Dilediğiniz An Görebilirsiniz ki Lokma Dökmek İçin Hazırlık Yaptığımız Lokasyonda Zaten Görebiliyorsunuz !! Herzaman Kaliteli ,Markalı Bilinen Malzemelerle Lokmalarımızı Yapmaktayız.Aşağıdada Kullandığımız Markaların Logolarınıda Görebilirsiniz.Orkide Yağ-Konya Şeker -Baldo Pirinç-Ova Un. OKMACI Lokma İzmir Ayrı Bir Ustalık ve Tecrübe İsteyen Bir İşkolu Olup Heryerde ve Herkezden Lokma Yerken Dikkat Etmek Gerekir.1196 Dan Günümüze Lokmacı İzmir -izmir Lokmacı Olarak İzmir'in En İyi Lokmacıları Arasında Olamaktan da Gurur Duymaktayız.

Lokmacı İzmir  İçin Kadir Usta Lokma Sektöründe Yıllardır Hizmet Veren Firmadır.

Siparişleriniz İçin Aşağıdaki Numaradan - Whatsap Kısmından Bize Ulaşabilirsiniz.

Lokmacı İzmir İçin Kusursuz Hizmet .......

Lokmacı İzmir-İzmirde Lokmacılar İçin Sitemizden Sipariş ve Randevu almak İçin Yazabilrisiniz.

Siz Değerli Müşterilerimizin Görüşleri Bizim İçin Çok Önemli.Sektörde En İyi Lokmacı Olmak İçin Her Türlü Öneri ve Görüşlere İhtiyacımız Var.

Lokmacı İzmir Kadir Ustanın Lokmaları Mutlaka Tadılması Gereken Bir Lezzet Olup; Lokma Sektöründe Çok İddalıyız..

Böyle Bir Lezzet Daha Önce Tatmadığınızın Garantisinide Vermekteyiz.

20 Yılı Aşkın Süredir Lokma Sektöründe Olmamızdan Lokmacı İzmir İçin Gördüğüm En İyi Lokmacı - Hayatımda Yediğim En İyi Lokma  Detirtme Garantisi ile Sizleride Kadir Usta 'nın Lokmalarından Yemeye Bekleriz.

İzmirde Lokmacı Olarak İsmimiz ve Lokmamız Farkındalık Yaratarak Marka Olmuş Durumda ve Türkiye'de Ünlü Gurmeler Tarafından da Üst Düzey Notlar Almış Olmaktayız......